אודות

יחזקאל מילר הוא שם דבר בעולם החרדי בכל מה שנוגע לאסטרטגיה וייעוץ, לניהול קמפיינים שיווקיים, לפרויקטים מורכבים ולהתרמות לקהילות, למוסדות ולארגונים.

לאחר עשרים שנות עבודה מאומצת, בהן ניתב בסיעתא דישמיא פרויקטים רבים והביא אותם להצלחה מקסימלית, הוא הפך לאוטוריטה בתחום, ומעניק לכל גוף את הדרך הממוקדת והייעודית לו. כל זאת תוך הצבת אבני דרך מדידים, הנעת תהליכים, הדרכת העסקנים והקהל, חיבור קהל היעד למטרה, הדגשת הבידול המיוחד והגשמת היעדים

יחזקאל מילר הוא שם דבר בעולם החרדי בכל מה שנוגע לאסטרטגיה וייעוץ. מומחה לניהול קמפיינים שיווקיים, לפרויקטים מורכבים ולהתרמות לקהילות, למוסדות ולארגונים.

לאחר עשרים שנות עבודה מאומצת, בהן ניתב בס"ד פרויקטים רבים והביא אותם להצלחה מקסימלית, הוא הפך לאוטוריטה בתחום, ומצליח להעניק לכל גוף את הדרך הממוקדת והייעודית לו. כל זאת תוך הצבת אבני דרך מדידים, הנעת תהליכים, הדרכת העסקנים והקהל, חיבור קהל היעד למטרה, הדגשת הבידול המיוחד והגשמת היעדים.

 

מכלול השירותים שמציע יחזקאל מילר הוא רחב, מותאם ללקוח ולצרכיו, וכולל מספר אגפים: אדריכלות קמפיין, ניהול פרויקטים, מיתוג ויח"צ. כל אלו ניתנים לכל עמותה או קהילה החפצה לגדול ולצמוח ולהכפיל את היקף הפעילות בכל תחום נדרש: בהקמת מבנים, בבניית תשתית חזקה לתרומות יציבות לאורך זמן או בקמפיין חד פעמי שיניב את התוצאה המושלמת.

 

במסגרת הליווי הוא משלב את המסירות והאכפתיות האופייניים לו, יחד עם היכולת לגעת באנשים ועם מגוון המיומנויות שברשותו. בעזרתם הוא מניע את הלקוח לעבר התוצאה הרצויה בס"ד.

 

התוצאה הסופית מדברת בעד עצמה: הלקוח נהנה ממיקסום המשאבים, הדרך ליעד חלקה ונוחה, כל צעד מלווה בקפידה תוך דבקות במטרה, והחזון מתגשם במלוא העוצמה.

כאשר שואלים את יחזקאל מהו המנוע שהביא אותו רחוק כל כך, ומהו האני מאמין שלו, הוא משיב: עם עבודה נכונה ואסטרטגיה טובה אפשר להגיע לכל מטרה ולהגשים את החלום שמפעם עמוק בלב.

גם אתם מוזמנים לבוא עם חלום עוצמתי. יחד נממש אותו!

 

גם אתם מוזמנים לבוא עם חלום עוצמתי, יחד נממש אותו!