המלצות
אספר את כל האמת. לפני שנפגשתי עם חזקי מילר נפגשתי עם חברת אסטרטגיה אחרת, ולפני שסגרתי רציתי להיפגש גם עם חזקי, כי שמעתי עליו דשי"ם רבים מכל מי שהתעסק איתו, ורציתי להבין במה מדובר... מה אומר ומה אדבר, כבר בפגישה הראשונה הבנתי שמדובר בליווי ברמה אחרת, חזקי נכנס לעובי הקורה, עד שהגיע למצב שהוא מכיר את רוב הקהילה בשמות הפרטיים!! במקום לשלוח אותנו העסקנים למשימות בלתי פוסקות, חזקי רתם אישית אברכים מתוך הקהילה לעשיה ולעסקנות, באופן שוטף, מבלי שנצטרך לעבוד לבד כל הזמן ולהיות לבד בחזית. אחרי שרכשתי את השירות של הליווי והניהול הכללי, הבנתי שזה נכון לנו מאוד. הבנתי שנגיע ליעד (אפילו ששמנו לעצמינו יעד יומרני מאוד). חזקי ליווה אותנו כמעט חצי שנה, הלך איתנו צעד צעד בביטחון, עד ליעד הנכסף. עם התוצאה המוצלחת ולנוכח ההשקעה בתקופת הקמפיין לאורך כל הדרך, חשנו בס"ד תוצאה פנומנלית!! במהלך הדרך חזקי הציע לנו המון רעיונות מחוץ לקופסה, חשיבה יצירתית ונגיעה בנקודות הנחוצות, ובנושאים שמדבר לקהילה שלנו ספציפית. וב"ה הבאנו תוצאה מוצלחת מאוד, הדינר המפואר והמכובד הצליח מעבר למשוער, המסרים והתכנים נקלטו היטב בלבבות הקהילה ומעגלי האורחים. חזקי הוא איש דינמי מאוד, ויודע להתערב בחיי קהילה לפי הצורך, הן חסידי, הן ליטאים וספרדים. הדגש אצלו זה הכרות אישית עם חברי הקהילה וצרכיהם לאחר כל המעשים, במבט לאחור, חשבתי לעצמי כמה סייעתא דשמיא מיוחדת, הייתי צריך בשביל שנגיע לשליח הנכון שיוביל אותנו ליעד המיטבי!!
יואל פרויליך
חבר עיריית ביתר, ומראשי הקהילה וקרן הבנין
אני הולך לומר לכל מי שמתעניין לשתף פעולה עם חזקי מילר, במיוחד אנשים שהם לא בדיוק רואים את הדרך ברורה מול העינים, אבל גם כאלה שרואים את הדרך ברורה - להרב חזקי מילר יש כל כך הרבה מה להציע, והכל עובד באופן חברי ובאופן מתקבל על הדעת, עקב בצד אגודל, ב"ה, כדי להגיע למטרות, ואני ממליץ בחום! בעיקר עמותות שעומדות לפני בנייה, עמותות שיכולות לבוא אל הקהל שלהם, ולהראות באופן שקוף את הדברים, מי שבעצם מרגיש שיש לו סיפור טוב - סיפור נכון, אבל לא מצליח להעביר אותו בצורה נכונה לקהל, ולרתום את הקהל איתו, חזקי מילר זה הכתובת, כדי לתווך את הדברים בצורה הנכונה. עם הנסיון שלנו זה עבד בצורה נפלאה, ובעזרת ה' אנחנו עוד נכונים לעבודה משותפת בעתיד. נפגשנו בפגישה מקדימה, והרב חזקי ישב בשים לב ממש פגישה ארוכה, שהוא נכנס לכל נבכי הפרטים של הבנין, כל מה שעבר, באמת מיפוי מלא של כל הקורות אותנו בכל התקופה. לאחר המיפוי הראשוני, חזקי נתן לנו כיוונים מאד מאד טובים וברורים, לאן כדאי ללכת, איך כדאי להרים את הקהילה, נקודות מסוימות שכשאתה מנסה להרים בעצמך את הקמפיין - אתה לא שם לב, כמו שהקהל רוצה מידע, הקהל רוצה להיות משותף, הקהל רוצה להרגיש שהפרויקט הוא מציאותי וריאלי, שהפרויקט יכול להתקדם. וברגע שהצלחנו לשתף את הקהל, וחזקי הגיע עם הרעיון לעבוד בקבוצות מיקוד, וכשישבנו עם הקבוצות, אנשים שאלו ואתגרו, אבל בסופו של דבר ראיתי שהשיתוף של אנשים, והתשובות לשאלות שנשאלו, בעצם הכניס אותם לענין וגרם להם להתחייב ולהירתם מחדש לפרויקט. וב"ה היום, אחרי תהליך קצר של כמה חודשים, וליווי רצוף לאורך כל הדרך במסירות על כל שלב ושלב, חזרנו חזרה לבנות, וב"ה אנשים התחייבו על כספים גדולים מאוד, והתחילו להעביר את הכספים בפועל, ואנחנו רואים תנופה מחודשת, ב"ה הטרקטורים עלו על השטח, דבר שחיכינו לו הרבה מאד שנים. והנה זוכים אנו לבנות בית לרבי באלעד!
הרב אורן מזרחי
יו"ר קהילת חב"ד אלעד וחבר מועצת העיר
אין לי מילים להביע את הסיפוק מהתוצאה, ניהלת יחד איתנו קמפיין מורכב בזמן התארגנות מינימלי למבצע גיוס המונים עם יעד כזה. גם במהלך הקמפיין כשהתעוררו לבטים בכל הזירות, בתנאים הלא פשוטים, ראיתי את נחישותך בכל הכח להשלים את המשימה. גם בלחץ אטומי, יחזקאל משדר שליטה, ולא מרפה מעלה רעיונות, מקבל החלטות ומתקדמים, ישיבות עד אור הבוקר עם קבוצת העסקנים לליבון הדרכים אל המטרה. בכח התפילות והבקשות מבורא כל עולמים, ובזכות רבינו הגה''ק המייסד בעל שבט הלוי זצוק''ל, הגענו לתוצאה המוצלחת בס"ד למעלה מ2,800,000 ₪ חסדי ה' כי לא תמנו כי לא כלו רחמיו יש לכם מטרה, חסר לחיילים מוטיבציה? חזקי מילר התשובה! יש לכם רעיון, לא יודעים איך לבצע? חזקי מילר התשובה! מאבדים את הראש תוך כדי פעולה? חזקי מילר התשובה! חזקי מילר תבורך מפי עליון, סייעתא דשמיא תלווה אותך תמיד, לתת מהידע שלך, להצעיד קדימה את התפתחותם והצלתם של מוסדות התורה, החסידות, הצדקה והחסד, שיבחרו את הבחירה הנכונה יחזקא-ל מילר
הרב משה המר
מנהל הקמפיין
הדבר הטוב ביותר שיכולנו לעשות, זה לעבוד עם יחזקאל מילר, התוצאות היו מרשימות שלא העזנו לחלום עליהם. הגדלנו בקמפיין זה את התרומות ב-35 אחוז יותר ממה שעשינו בעבר! חזקי הגיע, ועשה סדר ובהירות, הפעיל אותנו ללא הפוגה, כדי שננצל את מיטב כוחותינו וכישרונותינו ולהצליח במשימה של ההגעה ליעד, העצות והטיפים עד לפרטים הקטנים ביותר, לעשות כל דבר בזמן הנכון ובצורה הנכונה והממוקדת, איך לבצע, איך להתרים, ומה לעשות בכל שלבי האירועים ורתימת הצוות של הת"ת וכל הקהילה לקראת הקמפיין. הוא תפס את הכוחות של כל אחד מאיתנו, לדעת איפה למקם כל אחד בכוח הצוות, בנה את כל התכנים, תפס את הענין, 24 שעות היה עסוק איתנו, הוא סידר הכל במקצועיות ובמסירות. הליווי לאורך כל הדרך בנינוחות וברוגע מיוחד, והזמינות בכל שעות היממה לכל שאלה ולכל בעיה, אף בדברים שהם מעבר לתחום אחריותו, הם אלו שהביאו אותנו לתוצאה הכבירה בעז"ה. יצחק פפנהיים חבר הנהלת וועד התלמוד תורה
הרב יצחק פפנהיים
חבר הנהלת וועד התלמוד תורה
יש להודות להשי"ת על אשר זכינו לשליח נאמן ומסור שבמבט עינו השכיל להבין את גודל הפרויקט ולא רק האמין ונתן אימון בהצלחתו. אלא אף סחף איתו את כל העסקנים הדליק שוב את הניצוץ הכבוי בעיניהם. עד שזכינו להגיע לבניין מפואר זו. היטב הגדיר הרב בנאומו בסעודה שלישית "לא האמינו מלכי ארץ וכל תושבי אשדוד כי עוד בשנת תשפ"א תזכו לישב בבניין המפואר". רובו אם לא כולו בזכותך. מה מאוד נחמד להביע את הנאמר עיכבו עלי.... כי קשה עלי פרידתכם.
יעקב גרוס
יו"ר ועד קרן הבנין
וואאוווו חזקי היקר, הקברניט, רב החובל. כמה לב השקעת, מחשבה, רגישות, חכמה תבונה. מלמד שאיני כפוי טובה, להודות זה דרך חיים, הכרת הטוב הינה אבן יסוד בחיינו. חזקי, הלב הרגיש שלך הדהים אותי, בלי התנשאות, שווה בשווה, גובה עיניים, היה כיף לעבוד איתך, תחושה שלי, שזה ריצה למרחקים ארוכים איתך, החזון שלנו בסייעתא דשמיא תתגשם ובענק, בסיוע כל החברים נעניק לבורא עולם, מתנה מופלאה "בית אזמרה" לסייע לבניך הקדושים והאהובים שיידעו פחות צער כאב ומכאוב.
רבי מנדל מוסקוביץ שליט"א
רב הקהילה