בית ויזניץ

פרויקט אגף משפחות-אגף אהבת קדומים עבור הבניין החדש של חסידות ויזניץ
האתגר
והמטרה
קהילת ויזניץ יצאה עם קמפיין 'יתגדל' לטובת בניית הבניין החדש והמרכזי של החסידות. התבקשנו ליטול לידינו את שרביט העשייה בתחום הנצחת זקני וחסידי ויזניץ שהלכו לעולמם. האתגר שניצב לפתחנו היה בעיקר בגלל הקושי ללכד כל משפחה של עשרות ומאות ראשי אב, סביב רעיון אחד. איך נלהיב אותם ונגרום להם להנציח את הסב הדגול בעזרת תרומה לבניית חדר/ היכל/ שער או כל פינה אחרת בבניין המפואר?
החלטנו לצאת עם הפקה ייחודית שנקראה 'אהבת קדומים', המיועדת לזיכרון נצח של ראשי משפחות זצ"ל וחסידי ויזניץ מדורות עברו. הקמפיין העולמי החל בהפקת חוברת מסרים ייעודית לקהילת ויזניץ בארץ ובעולם, ולאחר מכן נשלחו חוברות אישיות לכל משפחה מורחבת, בה דיברנו אודות הסב החשוב, ההנהגות הייחודיות שלו והזכות להנציח את זכרו ולהעניק לו ערכי נצח בעזרת תרומה ל'מוצר' ספציפי בבניין הגדול. לכל משפחה מונה שגריר שתפקידו לתווך בין בני המשפחה, להלהיב את כל ענפיה ולהביא להנצחה מכובדת לסב היקר.
יצרנו הודעות טלפוניות מרגשות בפנייה אישית לכל אחד ואחת, תוך יצירת חיבור אמיתי לנושא. במקביל הפקנו חוברות ייעודיות לילדים על כבוד בית הכנסת והזכות הגדולה לבנות את בית אלוקים. בכך רתמנו את צעירי החסידות והגברנו את האפקט. הצלחנו ליצור באז והתלכדות משפחתית סביב הרעיון, ויצרנו בהם את התשוקה לתרום
הפתרון
התוצאה
כל משפחה מקרב החסידות, שמכבדת את עצמה ואת ראש משפחתה, ביקשה להצטרף למיזם ולהעמיד נר תמיד ליקירה. חסידים רבים פנו אלינו בתחינה להיות חלק ולא להישאר בחוץ.
75 משפחות רכשו הנצחה בסכום של 4 מיליון ש"ח. בין הקרובים שזכו להנצחה היו 22 נפשות יקרות שנרצחו בשואה ולא זכו למצבה

הרשם ותדע לפני כולם

המסע שלכם מתחיל כאן

דילוג לתוכן