קהילת בעלזא אשדוד רובע ו'

שטיבל בעלזא אשדוד רובע ו'
האתגר
והמטרה
אנשי קהילת בעלזא ברובע ו' באשדוד חלמו במשך שנים על מבנה בית כנסת משל עצמם, אך למרות שעשו אינספור מאמצים וניהלו שני קמפיינים קודמים, לא עלה בידם לגייס את הסכום הנדרש. גם לאחר מיצוי המשאבים הקהילתיים לא הצליחו להגיע לעבודות הגמר, והשלד נותר תקוע על כנו במשך קרוב לשנתיים.
עסקני הקהילה היו מיואשים וחששו לצאת לדרך חדשה, שאולי חלילה תביא שוב לכישלון. אנשי הקהילה המתינו בדריכות להתקדמות, והתאכזבו לגלות ששום דבר לא מתקדם.
אתגר נוסף שעמד לפתחם, היה החשש לצאת עם עוד קמפיין בקהילת בעלזא העולמית, שיצאה כל העת עם קמפיינים והתרמות למטרות שונות
למרות החששות החלטנו לצאת לדרך חדשה ומבטיחה. שיקללנו את הנתונים ובנינו תכנית ברורה. נטענו תקווה חדשה בלב העסקנים ובני הקהילה, והצבנו מולם את החזון הממומש, כשהוא קורם עור וגידים, תוך הבטחה שבעז"ה לאור ההצלחה העתידית כבר בשבועות יוכלו לשבת בבית המדרש החדש והמפואר שיהיה בנוי על תילו.
הצלחנו גם להבליט את הבידול של הפרויקט לעומת כל הקמפיינים האחרים בקהילת בעלזא העולמית, תוך חיבור כל קהילת בעלזא לחלום המפעם בלב, ויצירת תחושת שייכות גם בקרב תושבי אשדוד והסביבה, שהבינו כמה חשוב להקים בית כנסת שיגביר את אווירת האידישקייט בשכונה ויהווה מוקד לתורה ותפילה
הפתרון
התוצאה
4,500 אלף איש תרמו מיליון וחצי ש"ח. תוך שבוע מסיום הקמפיין נחתם חוזה עם עשרה אנשי מקצוע ובעז"ה בסיוון תשפ"א יעמוד הבניין על תילו!
המלצת
הלקוח
הצלחת להרים כאן קמפיין, שבעלזא בארץ עוד לא ראה. זה לא היה עוד קמפיין זה היה 'הקמפיין' הצלחת לבדל אותנו משאר המגביות שהיו עד עכשיו. הצלחת לעורר עניין בקרב כל אנ"ש בא"י ובחו"ל. הצלחת להדליק אש בעיניים בחברי השטיבל, שהאמינו ביכולות שלהם. והצלחת בעיקר להביא אותם להישגים שהם לא האמינו…
יעקב גרוס
מעסקני קהילת בעלזא רובע ו'

הרשם ותדע לפני כולם

המסע שלכם מתחיל כאן

דילוג לתוכן